Opalte se, ale nespalte

Datum: 27.6.2016
Užijte si jarní a letní slunce s dobrou, optimální ochranou. Opalte se, ale nespalte - s promyšlenými, pečujícími slunečními přípravky, které mají vysoký obsah ekologické Aloe Vera. Pleť má paměť jako slon, a proto by s ní mělo být zacházeno s péčí a respektem.

PŘÁTELSTVÍ SE SLUNCEM


Popáleniny od sluníčka, sluneční vyrážka, podráždění kůže, zánět, svědění, vyrážka a bolestivě oteklá kůže? Bez slunce a světla se nám nedaří, bylo zjištěno jak lékaři, tak vědci, ale slunce může zanechat značné stopy a poškození a musí se mu vystavovat s opatrností.

Vždy jsme věděli, že Aloe Vera je přirozeně nejlepší na slunci. Unikátní vlastnosti Aloe vera rostliny jsou - snížení škod způsobených sluncem, oprava, hydratace, hojení a výživa pokožky, její ochrana a posilnění tak, že je oslabení imunitního systému minimalizováno.

Užijte si jarní a letní slunce s dobrou, optimální ochranou. Opalte se, ale nespalte - s promyšlenými, pečujícími slunečními přípravky, které mají vysoký obsah ekologické Aloe Vera. Pleť má paměť jako slon, a proto by s ní mělo být zacházeno s péčí a respektem.

Společné pro všechny produkty je, že jsou bez parfémů, bez parabenů a označené ekologickou značkou Severské labutě. Všechny produkty jsou určeny pro dospělé i děti.

  • PRÁVĚ PROTO! Avivir Aloe Vera opalovací mléko s vysokým obsahem čistého aloe vera gelu, který také má výrazně léčivé účinky, posiluje imunitní systém pleti. Snižuje sluneční vrásky, zlepšuje strukturu kůže a ochlazuje a hojí sluncem prohřátou pokožku. Produkty opravují pokožku, napomáhají při jejím podráždění a mají jedinečný zjemňující účinek. Společným cílem všech slunečních produktů Avivir Aloe Vera jsou také velmi výživné a hydratační vlastnosti.
  • Faktor 15 a 30 obsahuje 70 % Aloe Vera a chrání proti UVA a UVB záření. Jsou to voděodolné krémy pro celou rodinu s organickými filtry, které na povrch kůže neutralizují UV záření jeho  přeměnou na teplo. Vyhnete se bělavým usazeninám krémů jak při tak po aplikaci. Faktorem 30 je doporučen pro pokožku velmi citlivou na světlo nebo na rizikové oblasti na obličeji nebo těle.
  • Avivir After Sun s 89 % Aloe Vera. Tento produkt musíte mít! Obsahuje optimalizátor opálení a se svým jedinečným obsahem sacharidů zvyšuje tvorbu melaninu a vytváří opálení s lepšími výsledky. Ochlazuje pokožku, snížuje zarudnutí, brání slunečním vráskám a zachovává krásnou barvu nejlepším pečujícím způsobem. Může být také použit před dovolenou pro přípravu kůže na sluneční záření.

Další pomocníci v horku..

Avivir Aloe Vera sprej a Avivir Aloe Vera gel s až 99% organické Aloe Vera, působí okamžitě na horkou a sluníčkem spálenou pokožku. Aloe Vera gel obsažený v produktech je pomocníkem při lehkých popáleninách, bodnutí hmyzem, podráždění pokožky, poškození mrazem a na drobné řezné rány. Výrobky zklidňují, chladí a revitalizují pokožku.

 

 


Facebook