ACTIValoe®

ACTIValoe® je stejná Aloe Vera (od Aloecorp, USA), kterou využívá společnost Aloe Vera Group ApS od svého založení. Základní principy výroby jsou v podstatě stejné, ale v průběhu let se produkt neustále vyvíjí a nyní má Aloe Vera Group velmi hluboké znalosti aktivních látek v Aloe Vera.

Např. vědí, že důležité acetylované polysacharidy (Acemannan) se ničí enzymy a zcela se ztrácí, pokud surovina není pasterizována v pravý čas. Tyto polysacharidy jsou velmi důležité pro účinek finálního produktu. Aloecorp má velmi kontrolované sklizně a výrobní procesy, aby zajistil zachování účinných látek a vyhnul se degeneraci.

Každá dávka se před uvolněním Aloe Vera do prodeje analyzuje, aby se zajistilo, že jsou hlavní složky přítomny. Pouze produkty, které splňují přísné požadavky Aloecorpu, mohou být nazývány ACTIValoe®. Na polích Aloecorpu  v Tampicu v Mexiku se pěstují Aloe Vera rostliny bez použití chemických hnojiv, pesticidů a "zabijáků" plevele.

Aloecorp používá pouze ručně sbírané listy zralých rostlin.

zvětšit obrázek: AVIVIR Aloe Vera gel (BIO Aloe)
AKCE
98 % ekologické ACTIValoe® . Poskytuje rychlou úlevu a působí chladivě a regeneračně při sluncem spálené pokožce, bodnutí ...
 

 


Facebook