AVIVIR Aloe Vera After Sun (BIO Aloe)

zvětšit obrázek: AVIVIR Aloe Vera After Sun (BIO Aloe)
Obsahuje optimalizátor opálení a se svým jedinečným obsahem sacharidů zvyšuje tvorbu melaninu a vytváří opálení s lepšími výsledky. S 90 % ACTIValoe®.
Kategorie:Opalování
Značka:AVIVIR Aloe Vera
Balení:tuba
Obsah:150 ml
Dostupnost:skladem
Cena s DPH305,-
Cena bez DPH252,-

Počet kusů:   

Popis

AVIVIR ALOE VERA AFTER SUN

90% ekologické Aloe Vera

BEZ parabenů – BEZ parfémů – BEZ barviv – BEZ alkoholu - BEZ minerálních olejů = to je AVIVIR

AVIVIR Aloe Vera After Sun je nový, ekologicky označený produkt v řadě produktů AVIVIR Aloe Vera. Díky vysoké koncentraci ekologické Aloe Vera posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky, která je negativně ovlivněna slunečními UV paprsky. Je důležité posílit přirozenou obranyschopnost vaší pleti po slunění, protože UV záření může rozkládat kožní struktury, uvolňuje volné radikály, které mohou způsobit podráždění a alergické reakce, a urychluje proces stárnutí kůže. AVIVIR Aloe Vera Afte Sun chladí, zjemňuje a osvěžuje pokožku. Pečuje, regeneruje a zároveň snižuje zarudnutí pokožky.

Rychlejší a krásnější opálení

Zatímco vysoká koncentrace Aloe Vera minimalizuje vliv dnešního slunce, pokožka se připravuje na nový den na slunci. AVIVIR Aloe Vera Afte Sun obsahuje unikátní komplex sacharidů, které podporují produkci melaninu. Melanin nám dává mnohem více než jen krásnou sluncem políbenou pokožku. Zabarvení pokožky je také přirozený způsob pokožky, jak se chránit před možným poškozením způsobeným UV zářením. Pokud máte světlou kůži, není vaše obrana nijak zvlášť silná a vaše pokožka je proto náchylnější k UV záření. Stručně řečeno, čím tmavší pleť, tím menší riziko, že se sluncem spálí a že slunce způsobí nenapravitelné škody na kůži.

S AVIVIR Aloe Vera After Sun máte vše, co potřebujete, v jednom produktu. Pečuje o vaši pokožku, obnovuje ji, zabraňuje slunečním vráskám a pomůže získat skvělé opálení. AVIVIR Aloe Vera After Sun obsahuje sacharidový komplex, zahrnující manózu, glukózu, beta glukan a hyaluronát sodný, který v kombinaci s vysokou koncentrací Aloe Vera udržuje zdravou pokožku, buduje rychleji krásné opálení a zabraňuje slunečním vráskám.

Nezapomeňte, že AVIVIR Aloe Vera After Sun

  • je označen ekologickou značkou Severské labutě, která označuje ekologicky šetrné výrobky vysoké kvality (více na www.ecolabel.dk);
  • obsahuje vysokou koncentraci organické Aloe Vera (90 % ACTIValoe®);
  • vyrábí se s respektem k lidem a životnímu prostředí;
  • je biologicky odbouratelný a balen v ekologicky šetrném balení;
  • je ideálním volbou pro spotřebitele, kteří si přejí kvalitní a ekologicky šetrný přípravek.

 

 


Facebook