Boj proti vráskám

zvětšit obrázek: Boj proti vráskám
Intenzivní hydratační denní ochrana s 75 % ekologické ACTIValoe® a revitalizační omlazující noční krém s 72 % ekologické ACTIValoe®.
Kategorie:Aloe Vera
Značka:AVIVIR Aloe Vera
Balení:2 krémy
Dostupnost:skladem
Akce
Původní cena598,-
Cena s DPH499,-
Cena bez DPH412,-

Počet kusů:   

Popis

Méně vrásek nyní a navždy

AVIVIR Aloe Vera protivráskový denní krém, 50 ml

Intenzivní hydratační denní ochrana. Ekologická Aloe Vera regeneruje, zklidňuje a hydratuje pokožku. Obsah kyseliny glukuronové v krému, která je součástí kyseliny hyaluronové, zlepšuje schopnost pokožky vázat vlhkost, vytváří přirozenou výplň a tím se snižují linky a vrásky. Zvláčňující bambucké máslo chrání před ztrátou vlhkosti a zanechává pokožku hedvábnou a hladkou. Označen ekologickou značkou Severské labutě. BEZ parabenů, BEZ parfémů, BEZ přidaných barviv, BEZ minerálních olejů.

AVIVIR Aloe Vera protivráskový noční krém, 50 ml

Revitalizační a omlazující noční krém. Ekologická Aloe Vera regeneruje, zklidňuje a hydratuje pokožku. Obsah kyseliny hyaluronové v krému zlepšuje schopnost pokožky vázat vlhkost, vytváří přirozenou výplň a tím se snižují linky a vrásky. Krém zlepšuje celkovou strukturu pleti. Zvláčňující bambucké máslo chrání před ztrátou vlhkosti a zanechává pokožku hedvábnou a hladkou. Označen ekologickou značkou Severské labutě. BEZ parabenů, BEZ parfémů, BEZ přidaných barviv, BEZ minerálních olejů.


 

 


Facebook