D-Sun (800 IU vitaminu D3)

zvětšit obrázek: D-Sun (800 IU vitaminu D3)
20 μg (800 IU) přírodního vitaminu D3 v jedné tobolce, který je získán stejným způsobem, jaký probíhá v kůži, když jsme po dobu jarních a letních dnů vystaveni slunečním paprskům.
Kategorie:Vitamíny a minerály
Značka:Biosym
Balení:47 g
Obsah:120 tobolek
Dostupnost:7 ks skladem
Akce
Původní cena234,-
Cena s DPH117,-
Cena bez DPH102,-

Počet kusů:   

Popis

Slunečný vitamin

  • S 20 μg (800 IU) vitaminu D3 v jedné tobolce.

  • Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů.

  • Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému.

  • Vitamin D je v D-Sun od Biosymu rozpuštěný v lecitinu ze sojového oleje, který zajišťuje dobrou vstřebatelnost v těle.

  • Vitamin D se získává stejným způsobem, jaký probíhá v kůži, když jsme po dobu jarních a letních dnů vystaveni slunečním paprskům.

  • Schopnost těla vytvářet vitamin D přes sluneční záření s přibývajícím věkem klesá.

Vitamin D má vysoký obsah přírodního vitaminu D3, celých 20 μg v jedné tobolce. Získává se stejným způsobem, jaký probíhá v kůži, když jsme po dobu jarních a letních dnů vystaveni slunečním paprskům. Vitamin D je v D-Sun od Biosymu rozpuštěný v lecitinu ze sojového oleje, který zajišťuje dobrou vstřebatelnost v těle. D-Sun je podáván v tobolkách z rybí želatiny.

Vitamin D je důležitý pro udržení normálního stavu kostí a pro pevnost kostí po celý život, protože vitamin D zvyšuje vstřebávání vápníku ze stravy. Vápník je důležitou součástí kostí a prostřednictvím zvýšeného vstřebávání vápníku, který se získá požitím účinného vitaminového přípravku s obsahem vitaminu D jako D-Sun, se kosti posilují.

Vitamin D přispívá také k udržení normálního stavu zubů. 

Vitamin D  přispívá k normální funkci imunitního systému, díky svému regulačnímu účinku na několik buněk imunitního systému. 

Slunečný vitamin 

Vitamin D je také známý jako slunečný vitamin. Jak již bylo zmíněno, tělo je schopné si tento vitamin samo vytvářet při kontaktu se slunečními paprsky typu UVB nebo s umělým světlem se stejným spektrem. V našich zeměpisných šířkách je toto však možné pouze v letním období a navíc tato schopnost těla vytvářet vitamin D přes sluneční záření s přibývajícím věkem klesá

Menší množství vitaminu D přijímáme také ze stravy. Vitamin D se přirozeně vyskytuje v tučném rybím mase, oleji z rybích jater, vaječném žloutku, sýru a v jiných tučných mléčných výrobcích. Nepřijímáme-li dostatečné množství vitaminu D naší stravou, doporučuje se, abychom ji během zimního období obohatili o vitamin D prostřednictvím doplňků stravy. 

V posledních letech se vitamin D stal středem pozornosti a nejnovější vědecké výzkumy ukazují, že tento vitamin má větší význam, nežli se dříve předpokládalo. Vědci soudí, že je potřeba vitaminu D vyšší, nežli se původně domnívali. Doporučuje se jistým skupinám lidí, mezi něž patří např. těhotné, starší lidé a osoby, které se celoročně nevystavují slunci, užívat doplněk stravy s vitaminem D. 

D-Sun je vyráběn tak, že se nasycený tuk – lanolin, získaný z ovčí vlny, ozáří ultrafialovými paprsky, které mají stejně modré spektrum jako paprsky slunce. Takto vzniká prospěšný vitamin D3 stejným způsobem jako v pokožce, která je vystavena slunečním paprskům. 

Vpusťte dovnitř slunce! 

Složení a informace pro uživatele:

Denní dávka pro dospělé a děti od 11 let: 1 tobolka.

1 tobolka obsahuje:   % DDD
Sojový lecitin* 250 mg není definována
Slunečnicový olej 56 mg není definována
Vitamin D3 20 µg 400%

* z toho obsah fosfolipidů je 150 mg

Složení: sojový lecitin ze sojového oleje, slunečnicový olej. Cholekalciferol (vitamin D3). Tobolky: Rybí želatina. Zvlhčující látka: glycerol (rostlinný).

Přípravek není určen dětem do 11 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Ukládat mimo dosah dětí!


 

 


Facebook