Doprava a platba

Doprava

Balíčky zasíláme zásilkovou službou DPD v rámci České republiky i na Slovensko (více viz zdravinadzlato.sk). Dále mají zákazníci možnost dodání zásilky přes zásilkovnu a to buď do výdejny, kurýrem nebo poštou. Zákazníci mají možnost i osobního odběru po předchozí dohodě v sídle e-shopu: ulice Výtvarnická 1390, Praha 5 - Zbraslav, 156 00.

Přehled cen dopravy*

Místo doručení  Způsob doručení Objednávka do 1500 Kč Objednávka nad 1500 Kč Doběrečné
Česká republika Osobní odběr ZDARMA ZDARMA -----
DPD 125 Kč ZDARMA plus 30 Kč
Zásilkovna výdejna 65 Kč ZDARMA plus 20 Kč
Zásilkovna DPD 99 Kč ZDARMA plus 30 Kč
Zásilkovna Česká pošta 100 Kč ZDARMA plus 40 Kč

*Cena dopravy zahrnuje cenu za zasilatelské služby i balné zásilky a je uvedena včetně DPH, ale nezahrnuje doběrečné, které je uvedené v tabulce dále a k ceně dopravy se přičítá. Doběrečné je včetně DPH.

Platba

Zákazníci si mohou zvolit jednu z následujících plateb:

  • Převod

    Zákazníkovi bude po odeslání objednávky doručen email s jejím potvrzením, poté provede platbu na účet provozovatele internetového obchodu Zdraví nad zlato (č.u. 2154375103/0800).

    Variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky (uveďte číslo za lomítkem). Po připsání částky na účet začíná běžet expediční doba, zboží bude neprodleně připraveno a odesláno zákazníkovi na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce. 

  • Dobírka

    Platba při doručení zboží Zásilkovnou nebo DPD na fakturační, resp. doručovací adresu zákazníka uvedenou v objednávce, případně do výdejny.

    V případě zaslání objednávky na dobírku bude zákazníkovi k hodnotě objednávky kromě ceny za dopravu přičteno doběrečn dle příslušné volby dopravy jako poplatek za dobírku.

 

 


Facebook