Hebké ruce

zvětšit obrázek: Hebké ruce
Pro hebké ruce každý den. Aloe Vera mycí gel bez parfémů je extra lehký a jemný, založený na velmi jemných, aktivních mycích látkách.
Kategorie:Péče o tělo
Značka:AVIVIR Aloe Vera
Balení:pumpa + tuba
Obsah:300 ml + 50 ml
Dostupnost:skladem
Akce
Původní cena348,-
Cena s DPH295,-
Cena bez DPH244,-

Počet kusů:   

Popis

AVIVIR Aloe Vera mycí gel

50% ekologické Aloe Vera

Aloe Vera mycí gel obsahuje ve vodě rozpustnou změkčovací látku extrahovanou z kokosového oleje. Látka dodává pokožce čistý kokosový olej.  To zabraňuje vysoušení a zajišťuje, že je pokožka jemná a hladká po každém umytí. Kromě toho usnadňuje opláchnutí nečistot a pěny.

AVIVIR Aloe Vera krém na ruce

70% ekologicky pěstované Aloe Vera, vitamín B5 a vitamín E, aminokyseliny, výživné mastné kyseliny z oleje z palmových jader

Ideální krém pro ruce a nehtová lůžka, která potřebují speciální péči. Malé množství tohoto krému lehkou masáží vetřete na ruce a nehtová lůžka.

Z krému budete nadšeni po prvním použití, jelikož je lehký, příjemný a rychle se vstřebává do pokožky. Suché a popraskané ruce budou rázem jemné a reprezentativní při každé příležitosti. AVIVIR Aloe Vera krém na ruce dodá Vaší pokožce vše potřebné pro to, aby sama byla schopna regenerace. Jedinečné složení, které udržuje vlhkost v pokožce a zároveň jí umožňuje dýchat.

BEZ parabenů, BEZ parfémů, BEZ barviv a BEZ minerálních olejů = AVIVIR


 

 


Facebook