Magnesium +300 180 tob.

zvětšit obrázek: Magnesium +300 180 tob.
300 mg hořčíku z efektivních zdrojů hořčíku v jedné tobolce! Revoluční novinka - magnézium ve formě pidolátu hořečnatého!
Kategorie:Vitamíny a minerály
Značka:Biosym
Balení:180 tobolek
Dostupnost:dočasně nedostupný
Cena s DPH585,-
Cena bez DPH509,-

Počet kusů:   

Popis

Revoluční novinka

  • Hořčíkový přípravek s pidolátem hořečnatým.

  • Obsahuje silnou kombinaci dvou efektivních forem hořčíku: pidolát hořečnatý (L-pyroglutaman (pidolát) hořečnatý) a oxid hořečnatý.

  • Magnézium přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů a přispívá k normální činnosti svalů.

  • Magnézium přispívá k normální činnosti nervové soustavy.

  • Magnesium +300 od Biosym je registrované u "The Vegan Society".

Magnesium +300 je kombinovaný hořčíkový přípravek s vysokým obsahem hořčíku, celých 300 mg kombinovaného hořčíku ze dvou lehce vstřebatelných zdrojů: pidolát hořečnatý a oxid hořečnatý v jedné tobolce.

Toto nové, inovované Magnesium +300 od společnosti Biosym je revoluční novinkou na dánském trhu s hořčíkovými přípravky, neboť společnost Biosym nyní, jako první v Dánsku, přináší organický, lehce vstřebatelný hořčík ve formě pidolátu hořečnatého. Pidolát hořečnatý je nový, slibný organický zdroj magnézia, který byl posouzen a schválen předními evropskými vědci. Četné studie prokázaly přesvědčivou biologickou dostupnost a účinnost pidolátu hořečnatého.

Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů. Např. téměř polovina tělesných zásob hořčíku se nachází v kostech.

Hořčík také hraje důležitou roli v souvislosti se svalovými kontrakcemi – včetně srdečního svalu – a přispívá tak k normální činnosti svalů.

Hořčík má příznivý vliv na schopnost nervového systému přenášet informace a přispívá tak k normální činnosti nervové soustavy.

Co je to pidolát?

Pidoláty jsou charakteristické tím, že mají stejně jako jiné látky organického původu (např. aminokyselinové cheláty) dobrou vstřebatelnost. Nadto však mají ještě něco navíc: Ligand (z latinského ligare = vázat) pidolát. Ligand pidolát, na který je elementární hořčík navázán (čímž vzniká organická a nanejvýš dobře biologicky vstřebatelná molekula), nevystupuje totiž „pouze“ jako vazebná část pro základní minerály jako např. hořčík, ale má i sám o sobě unikátní fyziologické vlastnosti.

Pidolát – v tomto případě pidolát hořečnatý – se skládá z elementárního hořčíku, který je navázán na organický L-pidolát (kyselina pyrrolidon karboxylová (PCA)), což je přirozená, fyziologicky aktivní látka, která se aktivně podílí na životních procesech v těle.

Pokusy dokázaly významně nižší vylučování pidolátu hořečnatého z organizmu v porovnání s jinými ligandy. Základem těchto výborných výsledků je to, že se L-pidolát rychle a efektivně intracelulárně vstřebává a že nadto není opět vylučován v takové míře, jako je tomu v případě jiných minerálních solí.

Většina potravin má relativně nízký obsah hořčíku, takže je nutné konzumovat pravidelně pestrou stravu obsahující potraviny s bohatým obsahem hořčíku. Hořčík se nalézá v chlorofylu, a proto je výborným zdrojem hořčíku listová zelenina. Dalšími bohatými zdroji hořčíku jsou ořechy, celozrnné pečivo, semena rostlin, ryby, korýši a také nápoje jako káva, čaj, kakao a minerální voda.

Magnesium+300 je registrované u "The Vegan Society"

Magnesium +300 je registrované u "The Vegan Society", která zkontrolovala a schválila složky v přípravku Magnesium +300 jako vhodné pro vegany, vegetariány a další. Veganská společnost "The Vegan Society" je nezisková organizace založená roku 1944, která jako první přišla s pojmem "vegan" a je celosvětově jednou z vedoucích organizací ve svém oboru.  Registrace u "The Vegan Society" je tak zárukou toho, že Magnesium +300 je 100% veganské.

Složení a informace pro uživatele:

Denní dávka pro dospělé a děti od 11 let: 2 tobolky.

2 tobolky obsahují:   % DDD
Hořčík (pidolát hořečnatý, oxid hořečnatý) 600 mg 160%

Složení: oxid hořečnatý, L-pyroglutaman (pidolát) hořečnatý. Zpevňující látky: hořečnaté soli mastných kyselin (rostlinné),  Tobolky: hydroxypropylmethylcelulosa (rostlinná).

Přípravek není určen dětem do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Ukládat mimo dosah dětí!


 

 


Facebook