Účinky Aloe Vera

Aloe Vera – potravinové doplňky

Zdokumentované prospěšné vlastnosti:

Normalizuje přirozené trávení a stabilizuje řídkou stolici nebo stagnující žaludek.

Pokud žaludek nefunguje zcela jako obvykle, například máme-li časté potíže nebo nepravidelnou stolici, může Aloe Vera pomoci normalizovat trávicí systém. Studie ukazují, že denní příjem AVIVIR Aloe Vera drinku chrání přirozené žaludečně střevní funkce. Mimo jiné AVIVIR Aloe Vera drink normalizuje vztah mezi bakteriemi a plísněmi a přispívá k lepšímu využití bílkovin ze stravy.

Pomáhá chránit sliznici žaludečně střevního systému proti podráždění.

K podráždění žaludku a střev může dojít například po požití kořeněných nebo kyselých potravin, kávy atd.

Zvyšuje vstřebatelnost vitaminů C, E a B12.

Požití AVIVIR Aloe Vera drinku spolu s vitaminem C, E a B12 nabízí zvýšenou biologickou dostupnost těchto vitaminů. To se projevuje větším množstvím vitaminů v krvi 24 hodin po podání, ve srovnání s tím, pokud by byly vitaminy přijaty s vodou.

Aloe Vera - kosmetika

Aloe Vera rostlina je nejvíce známá pro její léčivé a změkčující vlastnosti. Nicméně jsme si jen málo vědomi toho, že Aloe Vera je ideální k prevenci degenerace pokožky.

Aloe Vera snižuje oxidační stres a obnovuje přirozenou obranyschopnost Vaší pleti. Aloe Vera tak chrání Vaši pleť před vnějšími faktory, jako vítr, počasí a znečištění ovzduší, a zároveň jí dodává vlhkost a výživu. Vysoký obsah ekologické Aloe Vera tak vytváří ze série AVIVIR Aloe Vera řadu produktů proti stárnutí.

V AVIVIR Aloe Vera sérii produktů jsou pečující produkty pro všechny typy pleti.

Pokud se rozhodnete pro jeden z našich produktů, uvědomte si, prosím, že Vaše pleť nemusí nutně mít stejné požadavky na výživu na všech částech těla a že potřeba vlhkosti a živin se u pleti může lišit od ročního období k ročnímu období. Proto může být nutné střídat různé produkty například z důvodu extrémního vysušení od mrazu nebo vytápění v interiéru v zimě.

 

 


Facebook